O firmie

Sklep internetowy Homestock posiada w ofercie najwyższej jakości produkty charakteryzujące się wyjątkowym wyglądem i atrakcyjnymi cenami. Od początku istnienia priorytetem firmy było zapewnianie Klientom maksymalnej satysfakcji, dlatego  szczególną uwagę przykładamy do doboru produktów, które mają znaleźć się w naszej ofercie. Wybieramy tylko towary odznaczające się najwyższą możliwą jakością i perfekcyjnym designem. Nawiązanie ścisłej współpracy z markami cenionymi na rynkach zagranicznych i krajowym pozwoliło nam oferować efektowne i sprawdzone produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy dystrybutorem wielu czołowych marek - między innymi Segea, Vetro Moderno, OldLight, AlcaPlast, a także Marcooni oraz Axiss Glass.

Starannie wyselekcjonowany towar, doświadczenie i pasja, którą kierujemy się na co dzień pozwoliły nam zadowolić tysiące Klientów. Nasi pracownicy zajmują się sprzedażą elementów wyposażenia wnętrz od wielu lat, dlatego każdy Klient może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale także na fachowe doradztwo oparte na zaangażowaniu i kompetencjach.

Sklep internetowy Homestock obsługiwany jest przez firmę M2YOU. Bogate doświadczenie, staranny dobór produktów, wysoki standard usług i konkurencyjne ceny spowodowały, że staliśmy się stabilną i rozpoznawalną firmą. Różnorodna, kompleksowa oferta obejmująca setki produktów umożliwia Klientom dobór różnych elementów wyposażenia wnętrz w taki sposób, aby nie tylko pasowały do siebie, ale również tworzyły niepowtarzalny charakter urządzanego pomieszczenia.

Siedziba firmy oraz magazyn mieszczące się w centralnej części kraju umożliwiają nam skrócenie czasu przesyłki zamówień do minimum. M2YOU posiada biuro w Warszawie przy ulicy Świeradowskiej 47.

Dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych. Tak duża ilość miejsca pozwala na przechowywanie wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego. Bliskie relacje z firmami znajdującymi się na całym świecie oraz duży magazyn mieszczący się w Warszawie na ulicy Bruzdowej 56 sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić ciągłą dostępność towarów.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się dużą trwałością, dokładnością wykonania i starannym wykończeniem. Wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone rozwiązania sprawiają, że produkty kupione w sklepie Homestock będą służyć przez długie lata. Wszystkie oferowane przez nas marki cieszą się dużym uznaniem Klientów w wielu europejskich krajach. Znakomitą jakość produktów potwierdza długi czas gwarancji.

Firmę M2YOU tworzy profesjonalny zespół otwartych i kreatywnych osób stosujących najlepsze praktyki obsługi każdego Klienta. Oprócz sprzedaży towarów w sklepie internetowym prowadzimy także konto „domoportal” w portalu aukcyjnym Allegro. Tysiące pozytywnych opinii znajdujących się w Allegro potwierdzają wysoki standard usług oraz jakość produktów znajdujących się w sklepie Homestock.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Dlaczego Homestock?