Kabiny, drzwi, ścianki prysznicowe

Wszystkie kabiny, drzwi i ścianki prysznicowe sprzedawane przez firmę M2YOU wyprodukowane są z bezpiecznego, hartowanego szkła, które pokryte jest powłoką ułatwiającą czyszczenie. Powłoka Easy Clean to niewidoczna warstwa polimerowa, dzięki której woda nie trzyma się powierzchni szkła, tylko spływa jednocześnie utrudniając osadzanie się osadów.

Zbierający się na szkle nalot z mydła należy spłukiwać po kąpieli wodą, zaś pozostałą wodę usuwać ściągaczką do szyb. Nieregularne mycie powoduje powstawanie zacieków oraz osadzanie się kamienia. Do pielęgnacji szkła wykorzystuje się środki przeznaczone do czyszczenia kabin prysznicowych. Zewnętrzną część kabiny myje się za pomocą płynu do szyb i luster. Szkła nie można czyścić mleczkami, pastami, proszkami i innymi preparatami szorującymi powierzchnię. Do mycia szkła nie należy także używać środków zawierających benzynę, kwasy lub aceton. Wszystkie wymienione środki rysują powierzchnię i sprawiają, że szkło robi się matowe.
Co pół roku warto zabezpieczać szkło specjalnym preparatem, który odświeża powłokę Easy Clean. Przed nałożeniem preparatu należy przygotować powierzchnię dokładnie myjąc szkło i wycierając je do sucha.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Dlaczego Homestock?