Ceramika łazienkowa

Utrzymywanie w czystości ceramiki łazienkowej zapewnia jej estetyczny wygląd oraz zapewnia długie lata użytkowania. Ceramika łazienkowa sprzedawana przez Homestock.pl jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Wszystkie produkty ceramiczne dostępne w sklepie Homestock.pl pokryte są powłoką nano coating. Ze względu na zastosowanie niewidocznej polimerowej powłoki, czyszczenie produktów staje się prostsze. Woda przybiera kształt dużych kropli, które spływają po powierzchni, utrudniając jednocześnie osadzanie się kamienia. Umywalki ceramiczne powinno się myć bawełnianą szmatką lub miękką gąbką oraz środkami do mycia łazienek. Płyny chemiczne użyte do czyszczenia należy spłukać wodą.

Toaletę oraz bidety należy często dezynfekować. Środek miski czyści się przeznaczonymi do tego środkami chemicznymi. Myjąc produkty trzeba pamiętać o czyszczeniu trudnodostępnych miejsc- pomijanie tych obszarów powoduje narastanie kamienia. Płyn do mycia toalet wlewa się wieczorem i zostawia na noc. Zewnętrzną część miski należy myć szmatką z płynem dezynfekującym. Dbając o czystość toalety warto dodatkowo stosować kostki wc, które będą odświeżały toaletę i dezynfekowały ją.

Kamień oraz rdzę usuwa się z ceramiki łazienkowej za pomocą przeznaczonych do tego celu stężonych środków chemicznych. Środki czystości usuwające kamień i rdzę tworzą powłokę ochronną, która utrudnia ponowne osadzanie się zanieczyszczeń. Czyszczoną powierzchnię należy dokładnie zmyć wodą.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Dlaczego Homestock?