Promocja świąteczna obowiązuje do końca grudnia 2019. Z kodem rabatowym SWIETA2019 obowiązuje rabat 20% na wszystkie akcesoria oświetleniowe.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty specjalnej Black Friday 2019. Tylko w dniach 28.11-02.12.2019 otrzymają Państwo rabat 15% na wszystkie wanny SEGEA oraz 20% na wszystkie akcesoria oświetleniowe - lampy, przewody, oprawki, rozety oraz żarówki marki OLDLIGHT.
Styl skandynawski jest jednym z wiodących trendów w aranżowaniu mieszkań. Charakteryzuje się prostotą, przejrzystością, jasnymi kolorami, i przede wszystkim estetyką łączącą funkcjonalność i komfort.
Wyrafinowany, ponadczasowy projekt Blanca Sanchez z Halo Design Interiors. Wnętrze zaprojektowane przez Halo Design Interiors jest nie tylko piękne i ekskluzywne, ale przede wszystkim wygodne i przyjemne dla całej rodziny. Ta niezwykła przestrzeń została wykreowana dzięki zastosowaniu ponadczasowych materiałów i oryginalnych elementów wyposażenia łazienki. Bazą tej klasycznej aranżacji są ściany i podłoga całkowicie pokryte płytkami z kamienia k
Dekoracyjna ścianka działowa wykonana jest ze stali uformowanej w ułożone w stos różnej wielkości koła. Niewątpliwie ścianka działowa znajdująca się w ofercie Sanindusa oprócz praktycznych zalet posiada także walory artystyczne. Śmiały design wyróżnia ją na tle innych przedmiotów znajdujących się w łazience. Tego typu produkt doskonale nadaje się do nowoczesnych, surowych lub industrialnych łazienek.
Gdybyś miał powiesić jakiś obraz w domu, to gdzie byś go umieścił? Prawdopodobnie w salonie, w sypialni lub jadalni. Większość osób nie wybrałaby łazienki. Ludzie zazwyczaj nie wieszają ramek na ścianach łazienki. Najczęstszym powodem rezygnowania ze sztuki w łazience jest brak miejsca oraz mylne przeświadczenie o tym, że specyficzny klimat panujący w tym pomieszczeniu nie sprzyja obrazkom w ramkach.
Łazienka inspirowana naturą oznacza stworzenie takiej aranżacji, która zmieni pomieszczenie w wyciszającą, relaksującą oazę. Wykorzystanie naturalnych materiałów oraz spokojnych, kolorów tworzy niesamowity klimat. Brązy, odcienie szarości, odrobina bieli i czerni obowiązkowo powinny być uzupełnione soczystą, żywą zielenią.
Marzeniem wielu osób jest zmiana łazienki w odprężające, domowe spa. Półka zakładana na wannę jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią w trakcie kąpieli napić się wina, poczytać książkę lub zjeść przekąskę. Tace w ostatnich latach stały się nieco zapomnianym elementem wyposażenia łazienki.
Podkreśl unikalny charakter swojej łazienki zmieniając zewnętrzną część wanny barwą dopasowaną do pomieszczenia.
Deski sedesowe SCG wykonane są z wytrzymałego i trwałego konglomeratu, który charakteryzuje się wysoką twardością oraz wytrzymałością mechaniczną. Pokrywa deski i siedzenie połączone są za pomocą specjalnego mechanizmu zwalniającego,
  • 1
  • 2
Pokazano 1 do 10 spośród 20